Do zásilek dáváme náhodně voucher 500 Kč na další nákup. Více zde.

Odporúča Simona Jersaková

3. miesto v kategórii Kondičné bikiny fitness
@s.jersak_fit

Na tieto ranné a večerné kapsule som narazila úplnou náhodou a rozhodla som sa ich vyskúšať. Po skutočne pravidelnom užívaní som na sebe pocítila zmeny.

Nemôžem si vynachváliť zlepšenie mojich vlasov, s ktorými sa trápim už nejaký ten piatok a konečne som našla niečo, čo je účinné. Majte tiež spokojný život a skúste STSFY.

Odporúča Monika Popelková

Influencer, stará sa o dvoch synov a manžela
@moncuskap

Dva mesiace každé ráno a večer beriem posilňujúce kapsule STSFY a som naozaj veľmi spokojná. Lepšie sa mi zaspáva a mám viac energie.

Povedala by som, že mi aj napomáhajú k lepšej imunite. Cítim sa celkovo oveľa lepšie. Som naozaj veľmi spokojná.

Najčastejšie otázky

Aké aktívne zložky nájdem v kapsuliach?

Dermaval, Pestrec, Maca, Schizandra, Ženšen, Koenzým Q10, Valeriána lekárska, Zinok, Materina dúška, Lecitín, Rhodiola, Selén, Marigold, Nukleotidy, Zelený čaj, Vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B9, B D3, E, Biotín, probiotické kmene Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus a Bacillus coagulans.

Aktívne zložky sme veľmi detailne rozpísali v sekcii Zloženie . Presnú gramáž zobrazíte na etikete výrobku tu .

Za ako dlho ucítim účinok?

V rámci rôznych štúdií látok z nášho zloženia sa pozoroval prvý účinok už v 1. mesiaci, ďalšie zmeny potom v priebehu 2. a 3. mesiaca.

Pre každého človeka je to rôzne. Záleží na doterajšom spôsobe života; mieste, kde žijete; spôsobu a počtu negatívnych vplyvov, rýchlosti metabolizmu a ďalšie.

Najlepší výsledok môžete dosiahnuť pri dlhodobom užívaní.

V čom mi Satisfaj (STSFY) môže pomôcť?

Denný prísun aktívnych látok môže pomôcť znižovať negatívne účinky moderného životného štýlu na zdravie.

Každý vie, že má mať kvalitnú stravu, spánok, nestresovať sa, nepozerať často do telefónov, nerobiť jednorazové detoxy a ďalšie. Málokto to ale skutočne robí.

Vždy sa môže ovplyvňovať energia v tele, starnutie buniek, potenciálne choroby, fyzická a psychická výkonnosť, kvalita kože, vlasov, trávenia a ďalšie. Preto je tu náš posilňujúci komplex.

Pre koho sú ranné a večerné komplexy určené?

Ranné a večerné komplexy sú určené pre každého, kto chce znižovať negatívne účinky životného štýlu na telo.

Rannú viac odporúčame dospelým, ktorí riešia podporu imunity, lepšiu fyzickú a psychickú odolnosť, zlepšenie kvality pleti, vlasov, zníženie histamínu, stresu a cholesterolu, zlepšenie spánku, potrebujú dostatok kolagénu v kĺboch, zlepšenie energie v tele, prečistenie organizmu a pomoc s počatím.

Večerná je kombinácia rastlín, liečivých bylín a probiotík. Hodí sa pre tých dospelých, ktorí potrebujú antioxidanty, zlepšiť nervový systém, kondíciu, ustáliť hladinu cukru v krvi, prečistiť organizmus, pomoc s nervozitou, stresom, zlepšiť spánok, trávenie, riešia časté bolesti hlavy a potrebujú regenerovať svoj organizmus.

Obsahujú kapsule Satisfaj (STSFY) kolagén?

Do našich kapsúl nepridávame neefektívny kolagén.

V našom zložení nájdete látky, ktoré dokážu priamo v tele aktivovať prirodzenú formu kolagénu. Ten sa potom môže dostať na potrebné miesta, ako sú kĺby ( Vitamín C ) alebo pleť ( Dermaval ).

Práve patentovaná látka Dermaval obsahuje 9 super-potravín. Klinická štúdia preukázala zásadný vplyv na kvalitu pokožky.

Sú kapsule bez cukru, laktózy, lepku a sú vegánske?

Naše kapsule neobsahujú cukor, laktózu, ani lepok.

Sú 100% vegánske. Jednotlivé suroviny boli získané fairtrade spôsobom s ohľadom na pracovníkov aj životné prostredie. A samotné kapsule nie sú vyrobené zo živočíšnych produktov.

Môžem si dávať komplexy Satisfaj (STSFY) každý deň?

Áno, zmes v rannom a večernom komplexe STSFY® je vyvinutá na každodenné využitie, pre mužov aj ženy.

Ranný komplex odporúčame vziať každé ráno po prebudení a pred spaním večerný komplex. Vždy zapiť dostatočným množstvom vody.

ZÍSKAJTE 20 €
voucher na ďalší nákup

Do zásielok dávame náhodne, viac informácií tu .
Skúste svoje šťastie pri nových jesenných balíčkoch. Napríklad na vás tiež čaká vašich 20 Eur.