Dermaval

Vďaka zdroju deviatich super potravín a klinickej štúdii ide o unikátnu a úplne zásadnú zložku. Pomáha pri tvorbe potrebného kolagénu v tele. Dermaval neobsahuje samotný kolagén, ale látky, ktoré v tele tvoria potrebný kolagén.

Pri zlej strave, strese, fajčení, UV faktore, voľným radikálom, vďaka zlému životnému prostrediu a ďalšiemu môžu enzýmy v pokožke degradovať. V pokožky sa tak stráca potrebný elastín a kolagén.

A práve Dermaval obnovuje kvalitu pokožky a dodáva telu prospešné vitamíny a dôležité fytonutrienty. Závery klinickej štúdie hovoria "Dermaval má zásadný vplyv na kvalitu pokožky."

Obsahuje extrakt z granátového jablka, aceroly, mangostany, camu camu, kávovej čerešne, špargle, açaí, sophora japonicy a okry.

Klinická štúdia

Granátové jablko môže byť prospešné proti srdcovým chorobám. Prospieva cievam a čistí krv. Dokáže tak znížiť cholesterol, vysoký krvný tlak a pomôže ti v prevencii proti infarktu. Je bohaté na vlákninu, železo, sodík, vápnik, fosfor, horčík, draslík a vitamíny A, B1, B2, B3, C a K.

Acerola prispieva k správnej funkcii imunitného systému a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Zvyšuje vstrebávanie železa a prispieva k tvorbe kolagénu. Pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania a prispieva k činnosti nervovej sústavy. Acerola obsahuje množstvo prospešných látok ako je vitamín C, A, E, vitamíny skupiny B, selén, draslík, vápnik, horčík, zinok a potrebné flavonoidy.

Mangostan sa prezýva aj "ovocie bohov". Má silné antioxidačné účinky, dokáže prečistiť pleť a má preukázateľné účinky proti vráskam. Je navyše skvelým pomocníkom proti rôznym vyrážkam a aj pri rôznych kožných ochoreniach. Aj vďaka tomu býva často súčasťou pleťových krémov, ktoré sú určené práve na ekzémy.

Camu camu má skvelé preventívne účinky pred prechladnutím a množstvom ďalších vážnych ochorení. Súčasne dokáže pomôcť s prevenciou proti starnutiu organizmu, dokáže prirodzeným spôsobom brániť starnutiu buniek všetkých orgánov vrátane pokožky. Úspešne bojuje so zápalmi a bolesťami kĺbov, chráni oči, pomáha pri depresii a nervozite, zlepšuje pamäť a náladu.

Kávová čerešňa obsahuje významné množstvo prospešných látok a antioxidantov. Je nabitá vitamínmi B2 a B3, horčíkom, draslíkom a obsahuje potrebné fenoly na podporu imunity, dobrej nálady aj na zlepšenie spánku.

Špargľa znižuje hladinu cholesterolu, upravuje krvný tlak na správnu úroveň a podieľa sa na správnej látkovej výmene. Má protizápalové účinky, pomáha uľaviť od artritídy a reumatizmu. Špargľa odvodňuje, telo čistí a má preventívny účinok.

Acai patrí medzi najsilnejšie zdroje antioxidantov. Podporuje normálne činnosti kardiovaskulárneho systému, silná podpora imunitného systému, zrýchľuje metabolizmus, podporuje trávenie a pre telo predstavuje skutočnú vitamínovú bombu. Obsahuje 19 druhov aminokyselín na podporu trávenia a imunity. Ďalej vitamíny C, E, A a B, vápnik, horčík, draslík a železo. Silne dokáže ochrániť pred oxidatívnym stresom, znížiť mieru únavy, vyčerpania a dokáže prispieť k regenerácii.

Sophora japonica pôvodne pochádza z Číny a Japonska. Už stará čínska medicína používa tento starý strom na liečebné účinky. Kvety obsahujú veľmi dôležité flavonoidy (kvercetín, genistén, kaempferol, rutín a isorhamnetín) a potrebné flavóny (triterpénové glykozidy, polysacharidy, tetraglykozidy, alkaloidy a izoflavóny). Má silné antioxidačné a protizápalové účinky, používa sa na liečbu hemoroidov, podporuje správnu funkciu kardiovaskulárneho systému.

Okra obsahuje vysoké množstvo vitamínov A, B, C, E a K, ďalej vápnik, horčík, železo, draslík a zinok. Má významnú schopnosť zlepšiť trávenie, kvalitu zraku, kvalitu a zdravie pokožky, podporiť správnu funkciu kardiovaskulárneho systému, znížiť hladinu cholesterolu, podporiť imunitný systém a znížiť krvný tlak.

Dermaval
Späť na blog