OTÁZKY NAŠICH
ZÁKAZNÍKOV,
AKO SA STALI NAŠIMI
ZÁKAZNÍKOV

Zloženie, účinky, použitie

Zbaliteľný obsah

Aké aktívne zložky nájdem v kapsuliach?

Celkom ich je 30 a sú to Dermaval, Pestrec, Maca, Schizandra, Ženšen, Koenzým Q10, Valeriána lekárska, Zinok, Materina dúška, Lecitín, Rhodiola, Selén, Marigold, Nukleotidy, Zelený čaj, Vitamíny B1, B2, B3, , B9, B12, C, D3, E, Biotín, probiotické kmene Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus a Bacillus coagulans.
Aktívne zložky sme veľmi detailne rozpísali v sekcii Zloženie . Presnú gramáž zobrazíš v etikete výrobku tu .

V čom mi STSFY môže pomôcť?

30 dôležitých látok môžu pomôcť znižovať negatívne účinky nášho životného štýlu na naše telo.

Každý vie, že má mať kvalitnú stravu, spánok, nestresovať sa, nepozerať často do telefónov, nerobiť jednorazový a telu zaťažujúci detox (napr. jarný detox, očistné kôry ai) a ďalšie. Málokto to ale skutočne robí.

Vždy sa môže ovplyvňovať energia v tele, starnutie buniek, potenciálne choroby, fyzická a psychická výkonnosť, kvalita kože, vlasov, trávenia a ďalšie. Preto je tu STSFY®.

Ako ste docielili také funkčné zloženie?

Vývoj zloženia sme stanovovali podľa dostupných štúdií jednotlivých látok a dôvodov, prečo by mal vôbec komplex existovať.

Následne sme konzultovali s odborníkmi na výživu as farmakológmi, ktorí vylúčili prípadné negatívne pôsobenie látok navzájom.

Z celkového vývoja vzniklo unikátne zloženie pre každého na každý deň.

Obsahujú kapsule STSFY kolagén?

Do našich kapsúl nepridávame neefektívny kolagén.

V našom zložení nájdeš látky, ktoré dokážu priamo v tele aktivovať prirodzenú formu kolagénu. Ten sa potom môže dostať na potrebné miesta, ako sú kĺby ( Vitamín C ) alebo pleť ( Dermaval ).

Práve látka Dermaval obsahuje 9 super potravín. Klinická štúdia preukázala zásadný vplyv na kvalitu pokožky.

Pre koho sú kapsule určené?

Ranné a Večerné kapsule sú určené pre každého, kto chce znižovať negatívne účinky životného štýlu na naše telo.

Rannú kapsulu viac odporúčame dospelým, ktorí riešia podporu imunity, lepšiu fyzickú a psychickú odolnosť, zlepšenie kvality pleti, vlasov, zníženie histamínu, stresu a cholesterolu, zlepšenie spánku, potrebujú dostatok kolagénu v kĺboch, zlepšenie energie v tele, prečistenie organizmu a pomoc s počatím. .

Večerné kapsule je kombinácia rastlín, liečivých bylín a probiotík. Hodí sa pre tých, ktorí potrebujú antioxidanty, zlepšiť nervový systém, kondíciu, ustáliť hladinu cukru v krvi, prečistiť organizmus, pomoc s nervozitou, stresom, zlepšiť spánok, trávenie, riešia časté bolesti hlavy a potrebujú regenerovať svoj organizmus.

Za ako dlho ucítim účinok?

V rámci rôznych štúdií látok z nášho zloženia sa pozoroval prvý účinok už v 1. mesiaci, ďalšie zmeny potom v priebehu 2. a 3. mesiaca.

Pre každého človeka je to rôzne. Záleží na doterajšom spôsobe života; mieste, kde žiješ; spôsobu a počtu negatívnych vplyvov, rýchlosti metabolizmu a ďalšie.

Najlepší výsledok môžeš dosiahnuť pri dlhodobom užívaní.

Sú kapsule vegánske?

Naše kapsule sú 100% vegánske. Jednotlivé suroviny boli získané fairtrade spôsobom s ohľadom na pracovníkov aj životné prostredie. A samotné kapsule nie sú vyrobené zo živočíšnych produktov.

Sú kapsule bez cukru, laktózy a lepku?

Naše kapsule neobsahujú cukor, laktózu, ani lepok.

Môžem si obsah kapsúl rozmiešať vo vode a vypiť?

Neodporúčame kapsule otvárať. Sú prispôsobené na prehltnutie. Niektoré prvky sa nerozpúšťajú vo vode a nemuseli by sa tak dostať do tela.

V prípade, že máš obavy, že kapsulu nespolkneš, odporúčame na pár sekúnd nechať kapsulu v ústach s trochou vody a potom zapiť dostatočným množstvom vody. Materiál, z ktorého je kapsula pripravená, bude lepšie "kĺzavejší".

Mám obavy, že neprehltnem celú kapsulu, čo mám robiť?

V prípade, že máš obavy, že kapsulu nespolkneš, odporúčame na pár sekúnd nechať kapsulu v ústach s trochou vody a potom zapiť dostatočným množstvom vody. Materiál, z ktorého je kapsula pripravená, bude lepšie "kĺzavejší".

Môžem si dávať kapsule STSFY každý deň?

Áno, zmes v Ranných a Večerných kapsulách STSFY® je vyvinutá pre každého na každý deň.

Odporúčame si vziať každé ráno Rannú kapsulu a každý večer Večernú kapsulu, vždy zapiť dostatočným množstvom vody.

Môžem mať na STSFY alergiu?

Doplnky stravy sú obvykle dobre znášané. Občas sa môže stať, že niektorá kombinácia látok nemusí vždy každému sadnúť. Pokiaľ máš citlivosť na niektorú z látok v zložení alebo nemáš presnú istotu, odporúčame konzultovať zloženie so svojím lekárom alebo s lekárnikom.

Čo mám robiť, keď si zabudnem vziať niektorú z kapsúl?

Odporúčame čo najskôr si vziať zabudnutú kapsulu.
Pokiaľ sa stane, že zabudneš jeden či viac dní, neodporúčame si vziať celé zabudnuté kapsule naraz.

Pamätaj, že najlepší výsledok môžeš docieliť pravidelným užívaním.

Môžem STSFY kombinovať s inými vitamínmi a liekmi?

Naše kapsule neodporúčame kombinovať s inými doplnkami stravy, ktoré obsahujú rovnaké zloženie.

Kombináciu liekov odporúčame konzultovať s tvojím lekárom alebo lekárnikom.

Čo znamenajú tie cudzie slová v zložení vašich kapsúl?

Názvy v zátvorke sú odborný názov jednotlivých účinných látok, ktoré nájdeš v zložení kapsúl STSFY®. Pred zátvorkou je potom širokou verejnosťou používanejší názov.

Všetko nájdeš na etikete výrobku tu .

Ako mám kapsule užívať?

Odporúčame užívať Rannú kapsulu ráno (ideálne po prebudení) a Večernú kapsulu večer (ideálne medzi 17. - 20. hodinou), vždy zapiť dostatočným množstvom vody.

Aký je rozdiel medzi látkami z doplnkov stravy az potravín?

Podľa platnej legislatívy musíme spomenúť, že nesmieš zabúdať na vyváženú a pestrú stravu.

Potrebné látky z potravín sú o niečo lepšie vstrebateľné a využiteľné. Rozdiel je však minimálny. A napríklad vitamín B9 , ktorý podporuje správnu činnosť nervovej sústavy a bunkového delenia, sa najlepšie vstrebáva práve z doplnkov stravy.

Prečo máte v zložení 100% DDD a nie viac, ako majú ostatní?

V našom zložení je to, čo telo potrebuje. Pokiaľ si vezmeš napr. 300 % odporúčanej dennej dávky (DDD) vitamínov rozpustných vo vode, neplatí, že bude 300 % telom skutočne využitých. Nepotrebný zvyšok sa z tela vylúči bez úžitku. Prečo si teda kupovať 300% niečoho, čo telo potom vo väčšine vylúči? Navyše vitamínov rozpustných v tukoch by sa nemalo brať viac ako je odporúčaná dávka, hrozí potom otrava.

Tých 100% je stanovené zdravotníckymi organizáciami, čo človek skutočne potrebuje a využije. Naše zloženie sme vypočítali podľa týchto odporúčaní a ďalej podľa verejných a klinických štúdií jednotlivých látok.

Koľko jedla si musím každý deň dať, aby som zjedol ekvivalent oboch kapsúl STSFY?

Podľa platnej legislatívy musíme spomenúť, že nesmieš zabúdať na vyváženú a pestrú stravu, ktorá je najdôležitejšia. Zaujímavé ale je, že je potrebné zjesť mnoho kilogramov rôzneho jedla (ovocie, zelenina, mäso, byliny, rastliny a ďalšie). To všetko sa musí kúpiť, upraviť a zjesť… každý deň.

Znie to až neuveriteľne, že sú to kilogramy. A teraz si predstav, že sú rôzne aktívne látky, ktoré sú v potravinách obsiahnuté iba v stopovom množstve. A taký koreň Macy, Ženšen alebo Koenzým Q10 sa nedajú kúpiť v každej predajni.

Každý z nás má tiež rôzne alergie, intolerancie, niekto neje zeleninu, iné mäso, ďalšie mliečne výrobky a niekto napríklad nemá vždy na všetko chuť.

Navyše naše kapsule stoja 22 Sk na deň. Za to sa akákoľvek komplexná pestrá strava kúpiť nedá.

Sú vaše kapsule návykové?

Naše kapsule nie sú návykové a nevzniká na nich závislosť.

Koľko stoja normálne jednotlivé látky, keď si ich kúpim zvlášť?

V júli 2022 som si robil detailný prieskum trhu. Zobrali sme si jednotlivé aktívne látky z nášho zloženia a chceli sme kúpiť tie najlacnejšie od konkurencie. Naše mesačné balenie by nás stálo 1 763 Sk. A napríklad veľmi dôležitý prvok Dermaval sa ani nedá kúpiť zvlášť, preto sme ho do tejto ceny ani nepočítali. Takže by to mohlo byť treba aj okolo 2 tisíc mesačne.

Koľko stoja vaše doplnky stravy v porovnaní s konkurenciou?

Pokiaľ niekto zarovná kapsule STSFY® s konkurenčnými výrobkami, je nutné si vziať počet aktívnych látok (rovnakých / podobných) k cene. Vo väčšine prípadov vychádzame až o polovicu lacnejšie.

V našom zložení navyše nie sú látky, ktoré by sa navzájom vylučovali, čo sme našli v rade konkurenčných. Chápeme, že znie lepšie, keď sa do zloženia napíše množstvo vitamínov a minerálov. Zákazník má dojem o komplexnosti. Avšak pokiaľ si vezme doplnok stravy, kde je v zložení napríklad vápnik, zinok a horčík, látky telo nevyužije toľko.

Vstrebávanie v tele rieši rovnaké transportéry a tak sa nevyužije všetko na 100%. Takto je to aj pri ďalších kombináciách. V našom zložení nie sú látky, ktoré by sa navzájom vylučovali.

Objednanie

Zbaliteľný obsah

Ako môžem u vás platiť?

Na našom webe sú tieto spôsoby platby – karty Visa, Master card, Amex, systémy Apple pay, Google pay, EdenRed, Twisto, Natretinku a plno ďalšieho.

Poskytujete spoluprácu na IČO?

Určite. Všetkým radi poskytneme individuálnu spoluprácu. Pre viac informácií odporúčame navštíviť sekciu STSFY® pre firmy .

Kde môžem STSFY kúpiť?

Zatiaľ na našom webe www.stsfy.cz , u rôznych partnerov a predajcov.

Prijímame ďalšie miesta a partnerov na predaj našich produktov. Pre nadviazanie spolupráce nám napíš cez formulár tu .

Je možný osobný odber?

Zatiaľ ešte nemáme kamennú predajňu, kde by osobný odber bol možný.
Naše kapsule môžeš zakúpiť u mnohých partnerov (Mall.cz, Kaufland a ďalších), ktorí osobný odber ponúkajú.

Sú údaje o platbe nejako chránené?

Áno, používame platobnú bránu od spoločnosti Comgate. Tá používa jednu z najbezpečnejších možností platieb.

Cez akú službu posielate zásielky?

Zásielky ti pošleme pomocou Zásielkovne. Presne miesto vyplníš po potvrdení objednávky.

Môžem si objednať do svojho PO Boxu?

Objednávku ti pošleme pomocou Zásielkovne. Doručenie do PO boxov nemôžeme garantovať. Viac informácií nájdeš na informáciách Zásielkovne alebo u tvojho doručovateľa Zásielkovne.

Za ako dlho od objednania mi balíček príde?

Zásielky odosielame do 1-2 pracovných dní, Zásielkovňa ti odovzdá aj do 1-2 pracovných dní.

Koľko stojí doprava?

Pre objednávky do 1 000 Kč (42 Eur) je cena poštovného 149 Kč (6,29 Eur SK). Nad 1 001 Kč (42 Eur) je poštovné a dobierka zadarmo.

Môžem výrobok vrátiť?

Áno, v rámci 14 dennej lehoty môžeš výrobok vrátiť v uzavretom a neporušenom predajnom obale.

Následne ti podľa zákona vrátime hodnotu objednávky, vr. prípadného poštovného.

Predajný obal je krabička, v ktorej po otvorení hneď vidíš doplňovacie vrecká. V prípade znehodnotenia krabičky či obsahu balenia sa vrátená čiastka podľa zákona môže ponížiť.

V prípade otvorených vrecúšok s kapsulami nie je možné uplatniť právo na odstúpenie od zmluvy v lehote 14 dní. Viac informácií nájdeš v obchodných podmienkach av podmienkach na vrátenie zásielky.
Pre vrátenie zásielky v rámci predplatného môžeš postupovať podľa podmienok tu .

Musím sa u vás registrovať, keď si chcem niečo kúpiť?

Nemusíš. Naše kapsule je možné zakúpiť aj bez registrácie. Tvoje údaje budeme používať len na odovzdanie dopravcovi na doručenie zásielky. Ako konkrétne pracujeme s osobnými údajmi nájdeš tu .

Je nutné si kupovať alebo platiť automaticky za ďalší tovar po prvej objednávke?

Nie je. U nás rozhodne nepraktizujeme čokoľvek s malými písmenkami, podmienkami pod čiarou, automatický záväzok atď. Sami by sme si takú službu neobjednali, tak ani nechceme od našich zákazníkov, aby niečo podobné robili.

U nás je to easy. Zaklikneš si, aké vrecká si chceš objednať, uhradíš (kartou, Apple pay, Google pay alebo PayPalom), dorazí ti kuriérom cez Zásielkovňu a užívaš si. A akonáhle budeš chcieť objednať ďalšie, kúpiš ďalšie. Nechceš objednávať, neobjednáš, neplatíš.

Výroba kapsúl

Zbaliteľný obsah

Kde sa STSFY vyrába?

Sme z Českej republiky a sme na to hrdí!
Všetko sa navrhuje, vyrába a kompletuje v Českej republike iba od lokálnych dodávateľov.

Čo znamená ® vo vašom názve?

Ide o našu registrovanú obchodnú značku. Nikto iný nemôže používať našu značku.

Sú kapsule nejako otestované?

Áno, pri uvádzaní na trh sme nechali urobiť kompletný rozbor nezávislým laboratóriom.

S každou ďalšou šaržou vždy testujeme odobranú vzorku. Ide o našu vlastnú iniciatívu, zákonná povinnosť to nie je.

Prečo v niektorých e-mailom od vás sa tyká av iných vyká?

Pre rôzne úkony používame automatické e-maily, ktoré riešia akúkoľvek situáciu, na našom e-shope. Preto v niektorých tykáme av iných vykáme. Postupne sa snažíme zmeniť všetko na „tykaciu“ verziu a na slovenčinu.

Kedy ste presne vznikli?

Celý náš príbeh nájdeš priamo na samostatnej stránke tu .

Čo presne znamená STSFY?

STSFY® je anglická skratka k „satisfy“. Čítať môžeš ako [satisfaj]. V našom kontexte môžeme preložiť ako „uspokojiť potreby“ alebo „splniť očakávania“. Pamätaj, že spokojnosť začína pri zdraví.